מי אני?

הנה אני והמצלה! צילם: אוהד שי
שלום לכל הקוראים והקוראות! אני יובל נורי שם-טוב, אני בן 18 (נכתב באוקטובר 2015) ובדיוק סיימתי תיכון. התחלתי לאפות בערך בגיל 12, ולמדתי לבד דרך בלוגים באינטרנט כמו "בצק אלים" ו"עוגיו.נט", ספרי בישול שהיו לנו בבית ותכניות טלויזיה. גם לצלם למדתי לבד, ורואים גם בבלוג איך לאט לאט אני מבין את הקונספט :) את הבלוג פתחתי כדי לסדר לי במקום אחד את כל המתכונים שלי (כמו מחברת מתכונים אינטרנטית), כדי לפרסם עם חברים וחברות את התוצרים שלי ובשביל שאולי אגרום לא/נשים לרצות גם להכין אוכל טעים.
האוכל הוא התחביב העיקרי שלי, בעיקר האפיה. בכל פעם שיש לי זמן פנוי אני אוהב לתכנן את הקינוח הבא שאכין, לדפדף בספרי אוכל ולחפש בלוגים חדשים של אוכל באינטרנט.

אז כמו שאמרתי, בדיוק סיימתי תיכון ועכשיו אני מתחיל ללמוד באוניברסיטת תל-אביב באקדמיה למוזיקה. המוזיקה תופסת את רוב הזמן שלי (כי אני צריך להתאמן, ללמוד ולכתוב) ואני אוהב להתלונן על זה, אבל בעצם זה הדבר שאני הכי אוהב לעשות. בגלל המוזיקה אין לי באמת זמן להכין אוכל, אבל אני מנסה לפנות זמן ובכל פעם שמתאפשר לי אני הולך למטבח (:

ומה עוד אני צריך לספר על עצמי?
אני אוהב את החורף ואת הגשם, הצבע האהוב עליי הוא ורוד, אני ממש אוהב דגים, הפרי האהוב עליי באפייה ובכללי הוא תות, הקומפורט פוד שלי זה פסטה עם רוטב שמנת, אני לא מצליח להכנס לחנות אפייה בלי לקנות צנתרים חדשים והמילה שהכי מעצבנת אותי בעולם היא משחק (לא יודע ממש למה. וזו המילה עצמה, לא המשמעות שלה).

אז תהנו בבלוג! תכינו אוכל, תגיבו ותספרו לי איך יצא, תשאלו שאלות ותאהבו אותי בפייסבוק!
ואם צריך, תמיד אפשר לשלוח לי הודעה במייל: